Logo

Online Foto Sohbet |Cemil Övüç " Renkli Bir Fotoğraf Mağazası İşletmecisi "

Türkiye Fotoğraf Vakfı' nın hazırladığı Online Foto Sohbet' etkinliğinde bu hafta makine, lens ve aksesuarlarımızı emanet ettiğimiz, tamirci, satıcı, fotoğrafçı, krosçu ve dahi birçok renkli yanı olan bir kardeşimizi ağırlıyoruz. Mağazasında kendinizi güvende hissetiğiniz ender yerlerden biridir çalışma ortamı. Amacı size bir şey satmaktan çok, sorununuzu çözmek, sıkıntınızı en makul yöntemle gidermek olan, çok kısa sürede de "Dost'a" dönüşen bir insandan bahsediyoruz, Cemil Övüç'ten.

O mağazaya adımınızı attıktan sonra artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Sohbetimizde, malzemeler ve zaafları, ömrünü uzatmak için sizin yapacaklarınız, tamir ve bakım bilgileri, ihtiyacınıza uygun sistemler vb birçok konuya değineceğiz, elbette sizin de sorularınızla.

Cemil Övüç Kimdir ?

Fotoğraf makinesi sektörüne 1999 yılında çırak olarak başlayıp, yıllar içerisinde bilgisine ve tecrübesine ihtiyaç duyulan ustalar arasında çalışarak, teknik servis eğitimi konusunda gerekli olan tecrübeyi kazandı.
Türkiye'nin önde gelen Fotoğrafçıları ve Gazeteleriyle birlikte çalışmanın verdiği özgüvenle 2009 yılında sektörün kalbi olan Hayyam Çarşısı içerisinde, çarşının da ismini alan "Hayyam Foto Teknik Servis"i kurmuştur. Fotoğraf makinesi ve kamera teknik servis hizmetiyle, satışta da taleplere cevap vermektedir.